
Тримач туалетного паперу прихованого монтажу з напівкруглими кутами (Білий)
2 450 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 046-53-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач туалетного паперу прихованого з напівкруглими кутами (Білий) – це ідеальне рішення для сучасного санвузла.
Він монтується врівень з плиткою, завдяки чому виглядає акуратно і практично непомітно.
Розміри виробу:
• глибина – 120 мм
• ширина – 178 мм
• висота - 208 мм
Підходить для двошарового з отвором та для Обухів та Каховка.
Магнітний тримач паперу на надміцних неодимових магнітах
Типони, що надають швидкий та зручний доступ для заміни паперу.
Видима частина 13×15 см.
Колір Білий.
з напівкруглими кутами.
Прихований монтаж у стіні.
Також у комплекті йде шаблон для зручності вирізання плитки під даний тримач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Тип кріплення | Клейове |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 178 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 208 мм |
| Виробник | RP-kits |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴





