
Дерев'яна менажниця Пазл (дошка, піднос) з відсіками для сервірування (Дуб)
1 340 ₴
- В наявності
+380 (63) 046-53-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна менажниця Пазл (дошка, піднос) з відсіками для сервірування (Дуб)
Посуд зроблена з натурального дерева, дуже приємна на дотик і має дуже приємний запах.
Дерев'яний посуд відрізняється своєю екологічністю, чистотою і безпекою для здоров'я людини. Крім того, посуд з дерева набагато міцніше, ніж посуд зі скла або кераміки. Для того, щоб це виріб могло прослужити вам довгий час, воно оброблений лляним маслом, що забезпечує стійкість до вологи та сприяє легкому догляду.
Матеріал виробу: Дуб
Розмір: 300/300/20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кришка | Немає |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴




