
Йоржик (щітка) для унітазу прихованого монтажу з прямими кутами (Чорний)
3 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Бокс прихованого монтажу під йоржик
Прихований бокс під йоржик - це ідеальне рішення для сучасного санвузла.
Він монтується врівень з плиткою, завдяки чому виглядає акуратно і практично непомітно.
это Стильное решение для ванной комнаты, предусматривающее встраивание держателя в стену,
оставляя видимой только декоративную панель или ручку. Это обеспечивает гигиеническое хранение,
скрывает щетку, освобождает место на полу и облегчает уборку, поддерживая минималистичный дизайн.
Розміри виробу:
• глибина – 130 мм
• ширина – 178 мм
• висота - 471 мм
Стильне рішення для ванної кімнати, що передбачає вбудовування тримача у стіну,
залишаючи видимою лише декоративну панель або ручку. Це забезпечує гігієнічне зберігання,
приховує щітку, звільняє місце на підлозі та полегшує прибирання, підтримуючи мінімалістичний дизайн.
Типони, що надають швидкий та зручний доступ до йоржика.
Видима частина 13×40 див.
Колір Чорний.
З прямими кутами.
Прихований монтаж у стіні
Також у комплекті йде:
- шаблон (для зручності врізання плитки)
- Йоржик (щітка) для унітазу
- Склянка під йоржик.
| Основні | |
|---|---|
| Наявність кришки | Так |
| Колір | Чорний |
| Виробник | RP-kits |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріплення | Клейове |
| Висота | 471 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Довжина: | 130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 900 ₴



